Produkty

VKPAK posiada automatyczne maszyny etykietujące do etykiet papierowych wrażliwych na nacisk, a także etykiet polietylenowych rękawowych i termokurczliwych. Nasze automatyczne systemy można skonfigurować do zastosowań z przodu, z tyłu, do owijania i wielostronnych. Nasze najnowocześniejsze możliwości obejmują również technologię drukowania i stosowania do kodowania UPC.

VKPAK produkuje szeroką gamę automatycznych systemów etykietowania, aby spełnić Twoje potrzeby w zakresie etykietowania. Sercem każdej automatycznej maszyny etykietującej jest jej system sterowania. Firma VKPAK opracowała najbardziej wyrafinowane kontrolki dostępne obecnie na rynku, z oszałamiającą gamą opcji, które są wbudowane we wszystkie nasze systemy etykietowania. Dodatkowo elementy sterujące można dostosować do specjalnych zastosowań, które możesz mieć.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz góry, dołu, przodu, tyłu, zawijania, szyi czy dowolnej kombinacji tych elementów, możemy zapewnić automatyczny system etykietowania dostosowany do Twoich potrzeb. Na tej stronie znajdziesz wiele typów standardowych urządzeń do automatycznego etykietowania, ale nie bój się dzwonić do nas w sprawie jakichkolwiek specjalnych potrzeb, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że możemy je włączyć do systemu etykietowania, którego potrzebujesz.