Automatyczna maszyna do etykietowania narożników kartonów

Automatyczna maszyna do etykietowania narożników kartonów
Maszyna jest szeroko stosowana w kosmetykach, żywności, medycynie, codziennych chemikaliach, elektronice, zabawkach, sprzęcie, tworzywach sztucznych i innych gałęziach przemysłu i może być stosowana do różnych etykiet płaskich, a wymiana mechanizmu powlekającego może sprostać etykietowaniu nierównej powierzchni; a maszyna ma zalety wysokiej stabilności, dobrego efektu etykietowania, braku pęcherzyków powietrza, braku zmarszczek i dokładnego etykietowania.

Parametry maszyny etykietującej
Długość etykiety10 mm ~ 300 mm
Szerokość etykiety10 mm ~ 150 mm
Średnica zewnętrzna etykiety rolki300 mm ~ 350 mm
Średnica wewnętrzna etykiety rolki70 mm ~ 75 mm
Precyzja± 1 mm
Prędkość etykiety30 ~ 120 sztuk / min
Prędkość przenośnika5 ~ 25 m / min
Odpowiedni typ etykietyNaklejka samoprzylepna (dostępna jest przezroczysta etykieta)
Robocze ciśnienie powietrza0,4-0,6Mpa
Napięcie220VAC ± 10 50 HZ
Moc1500W
Waga230 KG
Całkowity wymiar2000 mm × 800 mm × 1500 mm

Główne cechy

1) Szeroki zakres zastosowań, może zaspokoić potrzeby etykietowania butelek okrągłych lub etykietowania butelek kwadratowych, przełączanie etykiet między butelkami jest proste, łatwe do regulacji

2) Dokładność etykiety jest dobra, objazd etykiety przyjmuje mechanizm prostujący, taśma nie odchyla się, pozycja etykietowania i nachylenie są regulowane, a regulacja nie ma martwego kąta.

3) Jakość etykiety jest doskonała, zastosuj elastyczny pasek okładki prasy, etykieta jest płaska, bez zmarszczek, popraw jakość pakowania.

4) Zastosowanie jest elastyczne, etykieciarka stojąca na butelki jest wyposażona w funkcję automatycznego oddzielania butelek, może być produkowana w jednej maszynie, a także może być połączona z linią produkcyjną.

5) Inteligentne sterowanie, automatyczne śledzenie fotoelektryczne, brak etykiet, niestandardowa automatyczna korekta i automatyczne wykrywanie etykiet, zapobieganie wyciekom i odpadom etykiet.

6) Wysoka stabilność, sprzęt pomocniczy działa 7 × 24 godziny, Mitsubishi PLC, ekran dotykowy Weinview, czujnik butelki KEYENCE, czujnik etykiet o wysokiej dokładności Leuze.

7) Regulacja jest prosta, prędkość etykietowania, prędkość przenoszenia i prędkość oddzielania butelek mogą realizować bezstopniową regulację prędkości, a regulacja odbywa się zgodnie z wymaganiami.

8) Mocne i trwałe, zastosuj mechanizm regulacji trzech drążków, w pełni wykorzystaj stabilność trójkąta, cała maszyna jest solidna i trwała. Wykonany jest z pełnej stali nierdzewnej ss304, co jest zgodne z wymaganiami produkcji GMP.

Automatyczne-Etykietowanie-Narożne-Pudełko-Kartonowe-Szczegóły maszyny

Detale

Mechanizm odwijania

Używa etykiety rolkowej. Mechanizm odwija się podczas pracy maszyny.
- Zastosowanie etykiety: etykieta samoprzylepna, sucha folia klejąca, elektroniczny kod nadzoru, kod kreskowy i tak dalej.
- Zastosowanie produktu: Produkty wymagane do mocowania etykiet lub folii na płaskiej powierzchni o dużym łuku

Funkcja trakcji

Pociągnie etykietę, co zwiększy dokładność etykiety. To prosta konstrukcja, która jest łatwa w obsłudze. i może zapobiec wypadnięciu etykiety.

Czujnik

Obsługa długiego czasu pracy, brak gorącego, dokładnego wykrywania, prosta obsługa. Będzie wyczuwał etykietę podczas pracy maszyny, co może zwiększyć dokładność.

Mechanizm osłonowy

Prosta regulacja, standardowa formacja, brak zmarszczek, brak pęcherzyków

Materiał maszyny

Mocny i trwały, zastosuj mechanizm regulacji trzech prętów, w pełni wykorzystaj stabilność trójkąta, cała maszyna jest solidna i trwała. Wykonany jest z pełnej stali nierdzewnej ss304, co jest zgodne z wymaganiami produkcji GMP.

składniki

Wysoka stabilność, sprzęt pomocniczy działa 7 × 24 godziny, Mitsubishi PLC, ekran tochscreen Weinview, czujnik butelki KEYENCE, czujnik etykiet Leuze o wysokiej dokładności.

Drukarka atramentowa

Może być wyposażony w drukarkę atramentową, która może drukować datę produkcji i numer partii on-line, skrócić proces pakowania butelek i poprawić wydajność produkcji.

Drukarka taśmowa

Może być wyposażony w drukarkę taśmową, która może drukować datę produkcji i numer partii on-line, skrócić proces pakowania butelek i poprawić wydajność produkcji.

Podanie

Może być stosowany do etykietowania, kartonów, różnych kart, arkuszy papieru, rozłożonych pudełek papierowych, worków PE, książek itp., A także może być wklejany foliami ochronnymi na powierzchni różnych produktów